Home Дом внутри

0 100

Двері з масиву відрізняються неповторним малюнком, що є унікальним для кожного дверного блоку по поєднанню фактури окремих елементів і їх ділянок, що фрезеруються.

dveri_5b1524ee20230

Тоді як забарвлені, покриті паперово-шаруватим пластиком, такі, що ламінують плівкою і двері, що навіть фанеруються натуральною шпоною, у будь-якому виконанні виглядають типовим масовим продуктом.

Секрети переваги дверей з натурального дерева полягають в наступному:

  1. 100 екологічність;
  2. Ефектний зовнішній вигляд;
  3. Відмінний теплозахист і звукоізоляція;
  4. Міцність.
  5. Саме по собі дерево є зносостійкою і високоміцною сировиною. Вірогідність деформації виробів з дерева мінімальна;
  1. Висока надійність (при професійному монтажі) і довговічність.

Недоліки дверей з цілісного масиву дерева:

1.Деревина — горючий матеріал і обробка навіть найдорожчими антипиренами тільки збільшує час до початку горіння, а тому двері з масиву ніяк не є протипожежною перешкодою;

2.Декоративні елементи (фацетные стекла, орнаменти, ковані елементи і ін.) підвищують ціну дверного блоку, але по факту недовговічні і ускладнюють роботи по оновленню або відновленню захисно-декоративних покриттів;

3.Вологостійкість і, відповідно, риски розбухання, усихання, тріщин залежить від матеріалу дерева, але більше — від ретельності обробки поверхні.

4.Складність установки. Двері з натурального масиву відрізняються великою вагою і при безграмотній установці з неправильно підібраними дверними петлями полотно можуть провиснути і деформуватися.

5.Особливість догляду. Щоб вироби прослужили не один десяток років важливий правильний догляд — необхідно регулярно оновлювати покриття, реставрувати його.

Види дверей з масиву:

Згідно з діючими стандартами основні види визначаються різновидом використовуваної деревини. Нижче перераховані найбільш популярні породи дерева, з яких виготовляються дверні полотна.

1) З масиву сосни. Оброблена дошка з середніх шарів багаторічної смолянистої сосни по фактурі і властивостям нагадує модрину з жовтуваторожевою заболонню. Відрізняється яскраво вираженими

річними шарами, які при фрезеруванні дають неповторні ефектні малюнки.Малюнки можна переглянути https://sezonplus.com.ua/mizhkimnatni-dveri/derevyani-dveri/

2) Двері з масиву сосни.Купують в магазині https://sezonplus.com.ua/При середній щільності деревина сосни стійка до гниття і має досить непогану міцність. До мінусів відноситься нездатність протистояти дії вологи і перепадам температур. Такі двері мають порівняно невисоку вартість, їх часто вибирають для внутрішнього застосування в приміщеннях з низькою вологістю.

3) Горіх. В Україні в основному виготовляють з волоського з коричнево сірим ядром сіруватою заболонню і слабо вираженими річними шарами. Горіх відносять до цінних порід, відрізняється непоганими декоративними якостями і хорошою стійкістю до гниття. Твердість і щільність горіха середня, тому двері досить чутливі до механічних ударів, але відновлюються практично повністю після професійних ремонтних робіт.

4) Вільха. Відрізняються потертістю річних ліній і безсмолистой структурою. Головні плюси вільхи — велике вологостійкість. Вільхові двері витримують тривалу дію вологи і саме тому вони стануть кращим вибором для внутрішніх в приміщеннях з підвищеною вологістю.

5) Дуб. В Україні виготовляються з черешкового дуба з жовтувато-коричневим (рідше темно-бурим) ядром і жовтувато білою заболонню з яскраво вираженими річними шарами і серцеподібними променями. Іноді це призводить до плутанини і багато покупців приймають їх за ясен. Двері з масиву дуба традиційно відносяться до елітних, що обумовлено ефектною фактурою, високою міцністю і стійкістю до гниття. Але у них є один мінус — висока ціна.

НЕТУ КОММЕНТАРИЕВ