Home Дом внутри

0 114

Незважаючи на широкий спектр пропозицій, вибрати по-справжньому якісні металеві двері не так просто. Ось один із лідерів з продажу металевих дверех https://sezonplus.com.ua/vkhodnyye-dveri/metalevi-dveri/.

b1811eb244d5e4a2f6cadc4700480e89

Далеко не кожен виробник, як вітчизняний, так і зарубіжний, готовий запропонувати таке рішення, в якому майже не буде слабких місць.

Проте знайти кращі вхідні металеві двері можна, якщо розібратися в конструктивних особливостях цього виробу і порівняти різні варіанти виконання усіх його елементів.

Досвідчений замовник пред’являє безліч вимог до якісних і надійних дверей.

Окрім міри стійкості до злому, значення мають рівень звуко- і теплоізоляції, екологічність і безпека матеріалів, зручність використання, цікавий дизайн і декоративні елементи.

В деяких випадках вхідні металеві двері повинні мати набір специфічних характеристик. Такий виріб може бути виготовлений тільки по індивідуальному замовленню.

Ця послуга актуальна для тих:

a) чиї дверні отвори мають нестандартну форму;

b) для тих, хто бажає використати в конструкції скляні елементи або вітражі;

c) у разі обробки металевого полотна цінними породами дерева;

d) при потребі в куленепробивних або протипожежних дверях, а також у ряді інших ситуацій.

Проте пам’ятайте, що при замовленні металевих дверей слід в першу чергу орієнтуватися на ті функції, які вона повинна вирішувати у вашому конкретному випадку : куленепробивне дверне очко, звичайно, підвищить безпеку дверної конструкції, але чи так вам це треба?

Повернемося до обговорення параметрів кращих виробів. Які ж все-таки характеристики роблять вхідні двері дійсно надійними і якісними?

  1. Стійкість до злому. Нерозкриваних дверей не існує, проте їх надійність можна оцінити згідно загальноприйнятої класифікації зломостійкости.Треба розуміти, що зломоустойчивость металевих дверей залежить від багатьох чинників, включаючи товщину і матеріал дверного полотна, конструкцію короба, якість замкі ізамикаючих елементів, наявність ребер жорсткості. Розберемо детальніше деякі із них.

1.1 Дверне полотно — основний елемент, який повинен мати високі характеристики, чинячи ефективний опір при фізичній дії. На сьогодні наднадійним варіантом для квартири вважаються сталеві двері з

товщиною одного листа близько 1,5 мм. Товщина від 1,5 до 3 мм перетворить ваші двері практично у броньовані, проте варто пам’ятати, що вони стануть надмірно важкими, що небажано, особливо, якщо в сім’ї є домашні тварини, маленькі діти і літні люди .Має значення також технологія виготовлення полотна. Найбільш надійним варіантом є полотно з суцільногнутого листа холоднопрокатной сталі, яке утворює по периметру профілі жорсткості. При цьому краї полотна загинаються усередину і зварюються в місцях зіткнення. Внутрішній лист полотна, що надає останньому додаткову жорсткість, також має бути виготовлений із сталі.

  1. Короб, в який встановлюється полотно, додатково захищає замкову і ригель системи замикання.
  2. Особливу роль в захисті від злому грають протизнімні штирі, які встановлюються з боку петель. Штирі входять у відповідні отвори на головному коробі і призначені для захисту двері від спроб підведення і розкриття шляхом зрізування петель. При виборі вхідних металевих дверей переконайтесь в тому, що в конструкції є 3-5 протизнімних штирів.
  1. Найважливішою частиною противозломноїсистеми вхідних металевих дверей є замки і інші запірні механізми. Згідно з сучасними вимогами безпеки двері мають бути укомплектовані двома замками з різними типами секрету. Як варіант, двері можуть бути оснащені одним замковим комбінованим механізмом.
  1. Броньовані марганцеві пластинів для захисту замків від висвердлювання.
  2. Нарешті, важливим в цілях забезпечення ізоляції є рівномірне і щільне примикання дверей до металевого короба, що досягається завдяки регулюванню полотна в трьох площинах (для цієї мети використовуються спеціальні петлі) і якісному ущільнювачу, який може бути гумовим, пенополіетиленовим, поролоновим, силіконовим або пластиковим.

Тож, обирайте уважно та бережіть свій дім.Краще це зробити на перевіреному ресурсі https://sezonplus.com.ua/

НЕТУ КОММЕНТАРИЕВ